Pasaulio čempionato 3-oji diena ir dvitaškis; Finalai

Kūrybos Data: 14 Birželio Birželio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 8 Gegužė 2024
Pasaulio čempionato 3-oji diena ir dvitaškis; Finalai - Žaidynės

Turinys

Paskutinės dienos dieną statymai buvo aukšti Smite Pasaulio čempionatas Atlantoje, Gruzijoje. $ 2,5 mln. Dolerių vertės aukštų statymų.

Po labai konkurencingos dvi dienos vyko pusfinaliai, Šiaurės Amerikos pažinimo premjeras ir Europos titanas. Jūs galite perskaityti išsamų antrosios dienos sutikimą ir interviu su „Cognitive Prime“ ir „Titan“.

Paguodos rungtynės (pažintinė raudona prieš SK žaidimą)

Trečiosios ir ketvirtosios vietos paguodos rungtynės prasidėjo dienos įvykiams. Šiaurės Amerikos pažintinė raudona susidūrė su „European SK Gaming“ už 400 000 dolerių šūvį. Abi komandos turėjo sėkmingą turnyrą praėjusį savaitgalį ir kiekvienas jaučiamas vienodai.

„Game One“

„Kognityvus raudonas“ pirmas kraujas anksti išvedė 5 min. Ženklu, kur „Divios“ sukėlė dvigubą žudymą. Pirmąjį dešimt minučių „Cognitive Red“ tęsė šį impulsą, pirmaujančią auksą ir patyrė 4-1 mirtį. Netrukus po to „SK Gaming“ „Zyrhoes“ paėmė tris „Cognitive Red“ narius, kad susietų rezultatą 4-4. „SK Gaming“ užima pirmąjį „Gold Fury“ 12 minučių ir, atrodo, pergrupuoja po to, kai jie pradeda veikti.

„Kognityvinė raudona“ sugeba per kelias minutes viena nuo kitos paimti ir antrąjį „Auksinį„ Fury “ir„ Fire Giant “, ir spaudžia„ SK Gaming “su komandos kovomis. Po 28 minučių „Cognitive Red“ sunaikina „SK Gaming“ titaną ir laimi pirmąją rungtynę.

Du žaidimai

Turėdama didelę pinigų sumą linijoje, SK turi laimėti šią rungtynę ir likti kovoje už trečiąją vietą. Dvi minutės į antrą rungtynes, pažinimo raudonas gauna pirmąjį nužudymą. „SK Gaming“ žaidžia šiek tiek gynybiškiau, o „Cognitive Red“ atakas už pirmuosius dešimt rungtynių minučių išlaiko, išlaikydama rezultatą 3-0 už „Cog Red“.

18 minučių ženklu „Cognitive Red“ nugalėjo pirmąjį „Gold Fury“ ir „Fire Giant“. Atrodo, kad „SK Gaming“ negali sugauti pertraukos ir stengiasi nužudyti bet kurią iš pažinimo raudonų. 20 minučių rungtynių rezultatas išlieka 11-0 kognityvinės raudonos spalvos. Per 23 minučių ženklą „Cognitive Red“ užima visą „SK Gaming“ ir eina už savo priešą Titaną. Jie nugalėjo Titaną ir saugo trečiąją vietą Smite Pasaulio čempionatas.

Finalai (pažinimo premjeras prieš titaną)

Su $ 800,000 prizų pinigų skirtumu tarp pirmos ir antros vietos, abi komandos atneša viską, ką gavo Smite Pasaulio čempionatas. Kognityvinė premjera, atstovaujanti Šiaurės Ameriką ir Titaną iš Europos regiono, geriausiu iš penkių rungtynių atsiduria čempiono titului.

1 žaidimas

„Cognitive Prime“ ir „Titan“ žaidimą išjungia su šokių vakarėliu žemėlapio viduryje, parodydami sportiškumo ir linksmumo lygį, kuris vyksta finale. Po 4 minučių žaidimo, komandos kova su Cognitive Prime laimėjo 4-1, kai žudo.

„Cognitive Prime“ pirmasis „Gold Fury“ pasižymi 8 minučių ženklu ir švino su auksu ir patirtimi. Pažinimo premjeras nugalėjo antrąjį ir trečiąjį aukso įniršį, po kurio seka ugnies milžinas, visiškai kontroliuodamas žemėlapį 30 minučių ženklu. Po ketvirtojo „Gold Fury“ „Cognitive Prime“ eina po Titano priešo Titano ir laimėjo pirmąją rungtynę.

2 žaidimas

Antroji rungtynės prasideda su pažintiniu raudonu pirmuoju krauju per pirmąją minutę. Kognityvinės premjero „MLCSt3alth“ žaidimo pradžioje dominuoja tik 3 žudymai. Kognityvinė premija užima „Gold Fury“ 7: 30-ąjame ženkle ir vėl 13: 30-ąjame ženkle.

Po dvidešimties minučių žaidimo „Titan“ neturi bokštų ir „Cognitive Prime“ valdo didžiąją dalį žemėlapio. Kognityvinė premija nugalėjo ugnies gigantą ir ketvirtąjį aukso įniršį, skatindama jų vadovavimą daugiau nei 20 000 aukso ir patirties. „Cognitive Prime“ užtikrina antrąjį „Titan“ finalą.

3 žaidimas

„Titan“ turi laimėti šią rungtynę, kad liktų konkurse, $ 800,000. Hi-Rez analitikai yra įsitikinę, kad tai yra Titano pabaiga, kai prasideda trečiasis rungtynės. „Cognitive Prime“ užtikrina pirmąjį kraują 2 minutės ženklu, bet žaidimas greitai pasiekia 2-2 sekančias 6 minutes. „Titan“ užima „Kognityvinę premjerą“ 8:30 val. „Titan“ užima pirmąjį „Gold Fury“ ir laimi antrą komandinę kovą, kuri dabar vadovauja 9-5.

Titano „Ataraxia“ dominuoja su trigubu nužudymu 17 minučių, o „Titan“ nugalėjo antrąjį aukso fury ir ugnies gigantą. Po 34 min. Žaidimo, „Titan“ stumia į „Cognitive Prime's Phoenixes“ ir išeina per šį nuostabų grįžimo žaidimą.

4 žaidimas

Dabar kognityvinė premjera prakaituoja, iš pradžių galvodama, kad finalas bus 3-0. Ketvirtasis žaidimas prasideda, kai „Titan“ pirmas kraujas trunka tris minutes.

Abi komandos žaidžia labiau gynybiškai, o po 9 minučių komanda kovoja su titano vadovu 6-2. „Titan“ naudoja šį pagreitį, kad užtikrintų pirmąjį „Auksinį Fury“, bet „Kognityvinis premjeras“ pradeda kitą komandinę kovą, užpildydamas atotrūkį nuo 12-10 Titano.24 minučių ženklu „Titan“ nugalėjo kitą „Gold Fury“ ir nužudo 4 „Cognitive Prime“ žaidėjus.

Tada Titanas ima išgauti ugnies gigantą ir paskatina pažinti „Cognitive Prime“ titaną. Titanas susieja finalą, laimėdamas šį ketvirtąjį rungtynes, kai abi rungtynės patenka į žaidimą.

5 žaidimas

Energija Cobb Energy Performing Arts Centre yra neįtikėtina. Po to, kai atrodė tikras dalykas „Cognitive Prime“, „Titan“ visiems nustebino, nustumdamas paskutines dvi rungtynes. Penktasis ir galutinis rungtynės prasideda titanui vadovaujant po komandos kovos. Abi komandos žaidžia labai gynybiškai, o kita komanda kovoja po devynių minučių, kai „Cognitive Prime“ užima didžiausią „Titan“ dalį, kad būtų vedama 6-4.

„Kognityvinis premjeras“ užima pirmąjį „Gold Fury“ ir dominuoja kitą komandos kovą, 14-6 Cog. Kognityvinė premija nugalėjo kitą aukso fury ir iš tikrųjų valdo žemėlapį. Po ilgos rungtynės Cognitive Prime nugalėjo Titaną, kad taptų Smite Pasaulio čempionai!

Dėkojame, kad patikrinote SWC aprėptį GameSkinny. „Gamer Launch“, mūsų seserinis produktas, yra didžiulė oficiali interneto svetainių parduotuvė SMITE klanams, gildijoms ir komandoms!