Atnaujinimo Data: 25 Balandis 2024
Grand Final: Hardos vs. WAH - X-Cup Winter - Heroes of the Storm 2022
Video.: Grand Final: Hardos vs. WAH - X-Cup Winter - Heroes of the Storm 2022

Turinys

Praėjusį savaitgalį aštuoni NA geriausiai Audros herojai komandos varžėsi dėl čempionato titulo ir rezervuotos vietos „HotS“ pasaulio čempionate. Kiekviena komanda padarė viską, bet niekas negalėjo sustoti 9 debesis ir „Naventic“ komanda. Abi komandos susidūrė per finalą 5 geriausiomis rungtynėmis. „Cloud 9“ nugalėjo „Naventic“ 3-1.

Abi komandos turėjo daug dėmesio

Paskutinį kartą šios dvi komandos kovojo „Heroes Rising“ sausio mėnesį, kur Naventic nugalėjo C9 ir užėmė pirmąjį. Daugeliui gerbėjų Finalai jaučiasi kaip rematch. Tai buvo galimybė C9 atkurti savo pasididžiavimą ir įrodyti, kad jie buvo geriausi NA nariai.

Beveik kiekvienam žaidimui „Naventic“ buvo geresnė komanda.

„C9“ nuolat pateko į ankstyvą žaidimą, nes „Naventic“ turėjo didelę rotaciją ir žemėlapio spaudimą. Taip pat žaidėjai mėgsta KingCaffeine nukrito pasikartojantiems grupėms (kartais toje pačioje vietoje), dėl to ankstyvas bokštas stumdavo arba prarado tikslus. Ankstyvieji žudymai dažnai davė „Naventic“ lygių pranašumų ir leido jiems kontroliuoti rungtynių tempą. Finalų metu buvo tiek daug kartų, kad maniau, kad C9 buvo baigtas.

Bet C9 sugebėjo grįžti beveik kiekvieną kartą. Jie atliko puikų darbą naudodamiesi „Naventic“ misplays. Daugeliu atvejų mažos klaidos nustojo kontroliuoti ir paskatino didžiulius stūmimus. Pavyzdžiui, 1 žaidime C9 buvo gynybiniame žaidime, kol vienas svarbiausias komandos kovas. Jie sugebėjo Ace Naventic, imtis Dragon Knight, ir stumti visą kelią iki branduolio. Ventiliatoriai buvo išprotėję ir net buvo šiek tiek šiek tiek BM iš C9.

Nors turnyras baigėsi, „Blizzard“ vis dar transliuoja ESL „Twitch“ žaidimus

Finalai buvo įdomūs stebėti ir užpildyti puikiomis akimirkomis iš abiejų komandų. Aš rekomenduoju juos stebėti, nors žinote, kas laimėjo, nes abi komandos užima tokius didelius spektaklius. Dar neišleistas nė vienas turnyras, tačiau tikimės, kad per ateinančias kelias dienas „Blizzard“ išleis oficialius pakartojimus, todėl įsitikinkite, kad juos patikrinsite.